Services

איחסון

מזה איחסון אתרים ברשת?

איחסון הוא מה שהופך את האתר שלך נגיש לכל העולם, האיחסון מאפשר לגולשים לצפות באתר שלך מעל רשת האינטרנט. בלי זה אתה הוא היחיד שתראה את האתר שלך.
 
חברה לאיחסון אתרים מארחת את האתר שלך על השרת שלהם, כך שאנשים בכל מקום בעולם יכולים למצוא, לראות ולקיים אינטראקציה עם האתר שלך.
 
במילים פשוטות, כאשר אתה קונה אירוח אתר אינטרנט, אתה קונה שטח בשרת. זה לא בניגוד למקום על הכונן הקשיח של המחשב שלך - פרט לכך שכעת ניתן לפתוח את הקבצים שלך מכל מקום.
 
אנחנו מספקים מטוסי אירוח על השרתים שלנו, בנוסף אנו מציעים שירות תחזוקה על שרתים חיצוניים.
 
אירוח אתרים הוא אחד המשאבים החשובים וההכרחיים כאשר מדובר בהקמת נוכחות מקוונת של מותג. שירות אירוח אתרים יאפשר לך להציג את אתר האינטרנט שלך, כולל מוצרים ושירותים לאנשים ברחבי העולם 24/7.
מה שאנחנו ב-WebDrop מציעים הוא שירותי אירוח שיכולים לשמש כפלטפורמה לעסק שלך כדי להראות את רשימת המוצרים והשירותים שברשותך. חשוב למשל על שירות אירוח או שרת כעל נדל"ן שאתה יכול לשכור באינטרנט. אבל יש לזכור שמדובר אך ורק ב'שטח', ללא כל הציוד הנדרש כדי להציג באופן יצירתי את המוצרים והשירותים שלך. אבל הצד החיובי בתעשיית אירוח האתרים הוא שאתה יכול למצוא כלים ויישומים רבים שיכולים לעזור לך לסדר את האתר שלך. הצוות שלנו ב-WebDrop יכול לספק לך עזרה באחסון האתר מ-א' ועד ת'.
כאשר אתה עובד עם הצוות שלנו, אנו מספקים לך גישה לחבילות שונות לאירוח אתרים. נדבר אתך באופן אישי על מנת שנוכל להעריך בדיוק את הצרכים והרצונות שלך. ישנם פנים רבות לשירותי אירוח, משירותי אירוח מנוהלים לשירותי אירוח ייעודיים (dedicated). אנחנו יכולים לעזור לך לבחור את חבילת האירוח הטובה ביותר שיכולה לענות על דרישות העסק שלך. צוות WebDrop יכול לספק פתרונות נרחבים לאחסון אתרים עבור העסק שלך!
כשתבחר לעבוד איתנו נעזור לך הרבה מעבר לבחירת המוצר והרשמה לשירות. אנחנו נעבוד אתך מההתחלה ועד הסוף ונעניק לך את הרמה הגבוהה ביותר של תמיכת לקוחות ותמיכה טכנית. ב-WebDrop, אנו מוודאים כי שירותי האירוח שתבחר יישארו יציבים ואמינים. אנו מציעים גםתמיכת לקוחות ותמיכה טכנית שתספק עזרה בכל עת שהדבר יידרש. צוות שירות הלקוחות והתמיכה הטכנית זמין 24/7 כדי לספק לך את העזרה הדרושה לך, בזמן שאתה זקוק לה. אנחנו גם נוודא שהאתר שלך יהיה פתוח וזמין 99.5 אחוזים מהזמן. אנחנו מבינים שכל דקה של השבתת האתר עלולה לפגוע בעסק שלך בטווח הארוך.
גלה כיצד WebDrop יכול לעזור לך לנהל את העסק שלך באינטרנט. התקשר ל- 700-8629(077) כדי לקבל הצעת מחיר בחינם וללא התחייבות בנוגע לשירותי האחסון שלנו, וכן כדי ללמוד על פתרונות האירוח הנרחבים שלנו עבור סוגים שונים של עסקים.
 

 

Custom Header: 

תהליך העבודה

תכנון האתר זה הצעד הראשון בתהליך. חשוב להשקיע מספיק זמן בתכנון האתר, כך שתוכל להבטיח שהאתר יעמוד בצרכים של העסק שלך. אתר מתוכנן היטב חוסך לך כסף זמן ואי הבנות.

לעיצוב האתר יש השפעה עצומנ על המיתוג העסק שלך האינטרנט. עובדה ידועה היא שלוקח לגולש הממוצע חמש שניות להחליט את הוא נשאר באתר שלך או עובר למתחרים. יש לך הזדמנות אחת לרושם ראשוני.

בפיתוח האתר שלך אנחנו בוובדרופ לוקחים בחשבון את כל הצרכים הטכנולוגיים והעיצוביים והסטנדרטים של הרשת, על מנת שהאתר שלך יהיה נגיש מכל הדפדפנים ומכל המכשירים.

לפני שנעלה את האתר שלך לאוויר אנחנו מוודאים שהאתר מתפקד כשורה תוך עמידה בתנאי ה W3C המחמירים. בדיקת איכות (QA) מבטיח לך שהאתר שלך יעבוד כמו שאמור לעבוד ויראה כמו שאמור להראות.

אחרי שהאתר עבר את בדיקות האיכות ומוכן לעלות לאויר, אנחנו עושים אופטימיזציה לאתר בונים זיכרון מטמון ועוד בכדי להעלות את המהירות של האתר גם אם ישנם גולשים רבים במקביל.

 

לקוחות ממליצים