בחירת אתר אינטרנט

איזה סוג אתר אתה צריך?

וואו איזו שאלה, מי יודע איזה אתר אני צריך, איזה יש?!

טוב אז ראשית לנשום,השאלה הזו היא הרבה יותר פשוטה מכפי שהיא נשמעת.

סוג האתר אותו אתם צריכים הוא פועל יוצא ממטרת האתר, אופי השימוש בו, והרצון שלכם. ישנם סוגים שונים של אתר אבל בגדול לכולם אותו תוצר סופי, הצגה דו מימדית של ממל ותמונות על המסך. המטרות לשלמן אנחנו בונים אתר אינטרנט יכתיבו מה נרצה שיהיה שם, מה אנחנו רוצים שהגולשים יעשו שם. ומשם הדרך לענות על השאלה כבר קצרה מאד.

 

הדבר הכי חשוב לזכור כשבאים לענות על השאלה הוא שאסור לחשוב על טכנולוגיה או "האם זה אפשרי" כשחושבים על מה רוצים שיהיה באתר, ולא להוסיף דברים לאתר כי ראיתם אותם באיזה אתר. חשוב שהרעיון המרכזי יקבל מענה מלא ולא אתר של גימיקים שלא ממש עוזרים לקדם את האתר. נקודה למחשבה, אבל עדיין מעניין לראות איזה אפשריות יש.

 

 לבנות אתר כמו לבנות בניין, כל שלב חייב להיות חזק ואיתן כך שיחזיק את השלבים שמעליו ויהווה משענת לשלבים שלצידו. כל אתר, מכל סוג, חייב לכלול את השלבים הבאים על מנת שיהיה אתר יציב, ייחודי וימשוך לקוחות אליו.

בתחילה נפגש על מנת לאפיין את העסק והאתר שלך (ממש כמו בניית תוכנית עסקית- רק בלי המתמטיקה) זהו הראשון והחשוב ביותר, אפיון אתר זה  מסמך שכולל את כל המרכיבים של האתר, החל מבניית הקונספט, העיצוב, שימושיות וכלה בהגדרות טכניות, ממש כמו תוכנית בנייה של אדריכל.

 

על פי האפיון נוכל לדעת במדויק את הצרכים של העסק שלך באינטרנט, ישנם אתרים בכל מיני צבעים וטווח מחירים נרחב, לפי האפיון נוכל לייעץ לך איזה סוג אתר מתאים לך, אתר סטאטי או דינאמי, אתר הבנוי על בסיס html או  flash, נבחן את המטרות שלך ונמליץ לך על האתר הכי טוב ומתאים לדרישותיך תחת התקציב הנתון.