בניית אתר אינטרנט

איך בונים אתר אינטרנט?

 

בגדול.. מאפיינים, מעצבים, מפתחים, מכניסים תכנים, מקדמים ומשיקים! 

עיצוב האתר: 

 

  •  

לעיצוב האתר משמעות ענקית עבור מיתוג העסק שלך באינטרנט, פה העיניים קובעות, עובדה ידועה היא שלגולש הממוצע לוקח 5 שניות להחליט אם הוא נשאר באתר שלך או מקליק למתחרה. חשוב לבחור צבעים המתאימים לעסק, תמונות שקורצות לקהל יעד שלך, להשתמש בלוגו בצורה חכמה ולכוון את הגולש שלך לפעולה שאתה רוצה שיבצע (יתקשר/ ישלח מייל/ יקנה מוצרים וכו').  קרא עוד...

 

פיתוח האתר:

 

  • עכשיו הגיע זמנם של צוות המתכנתים שלנו לבנות את האתר. כל אתר שלנו נבנה עם התאמה לדפדפנים השונים ותחת התקן המחמיר של w3c העולמי, אנחנו מבצעים בדיקות פנימיות על תקינות האתר ומעלים אותו לשרת.

 

הכנסת תכנים:

 

  • מה משותף לכל עסק מצליח באינטרנט? תוכן איכותי פשוט ומקורי! ללא מרכיב תוכן מוצלח לא ימצאו אותך ברשת ולא משנה כמה שילמת לבניית האתר. אנו ממליצים בחום ל לחשוב על תוכן האתר אף לפני בניית האתר ולהשקיע בעדכוני תוכן תחופים על מנת ל"רענן" את גוגל. מערכת הניהול שלנו הינה ידידותית וקלה, כתיבת התוכן נעשית על פלטפורמה זהה לעורך וורד המוכר.            

    קרא עוד... 

     

קניית דומיין והרצת האתר:

 

  • דומיין זהו כתובת האתר, בעולם המציאותי, אם מישהו רוצה לבקר אותך, הוא צריך את הכתובת שלך. בעולם הוירטואלי אם מישהו רוצה לבקר אותך באתרך הוא צריך את הדומיין שלך. ברגע שקנית דומיין, האתר שלך עולה לאוויר ואתה מוזמן לחגוג את תהילתך!  

    קרא עוד...

 

מתחילים להרוויח! 

 

 מזל טוב!!! יום השקת האתר מלווה ברעש, צלצולים ולמברוסקו עם שוקולד.

אבל מה קורה עכשיו? הסתיימה עבודתינו?! רצוי שלא...הפכת להיות מנהל אתר גאה בעולם האינטרנט, בעל עסק בתפוצה בינלאומית,אנו נייעץ לך איך תוכל להרוויח מהאתר שלך, ללקק לגוגל ודרכים לקדם את אתרך.

אנו נסביר לך איך לבדוק מי מתעניין בעסק שלך כמה ומהיכן הגיעו אלייך (סטטיסטיקות).  

תמשיך לעדכן ולהכניס תכנים חדשים, תחליף ותמחוק תמונות וכל העולה על רוחך בצורה קלה ופשוטה דרך מערכת הניהול הידידותית.

והכי חשוב שתחזיר את ההשקעה שלך, לא שילמת על בניית אתר כדיי להיות אין, שילמת ותרוויח את ההשקעה בחזרה, תרחיב את מעגל הלקוחות שלך ותהיה מאושר (כי זה באמת הכי חשוב בעולם הזה!).