מערכת לניהול תוכן, מה זה אומר?

יצאתם בזול אם זה המונח ששמעתם, מערכת לניהול תוכן נקראת בשפה של הדוד סם CMS

בגדול, מערכת לניהול תוכן תאפשר לכם להפסיק לבזבז כסף גדול בכל פעם שאתם צריכים שינוי קטן באתר ועל הדרך מדרגת אתכם הרבה הרבה ויתר גבוה בגוגל וגם זה שווה הרבה כסף ואפרט:

מערכת לניהול תוכן מאפשרת לך, מנהל האתר, לעדכן את האתר כאוות נפשך אם זההוספת/ הורדת טקסט, תמונות, סרטונים, סאונד ומדיה מכל סוג שהוא ושליטה מלאה על אופן הפירסום של התכנים.

הממשקים של מערכת לניהול תכנים נראים כמו סרגל כלים של וורד – עם כל הכלים הדרושים לעיצוב טקסט בעמוד, הכנסת תמונות, קישורים ועוד…

מערכות ניהול תוכן מתקדמות יותר אף מציעות יכולות נוספות הנדרשות לטובת ניהול אתר כגון - ניהול פורומים, ניהול צ'אטים, ניהול מסחר אלקטרוני, דוחו"ת ביצועים של האתר, הקמת רשתות חברתיות וזוהי רק ההתחלה.
העקרון המנחה של מערכת ניהול תוכן הוא שהיא ידידותית למשתמש, קלה לתיפעול ואינה מצריכה ממך ללמוד תיכנות רחמנא ליצלה.

מערכת ניהול תוכן- דרופל.

חוד החנית של מערכות לניהול תוכן, זוכה שנה אחר שנה בפרסים, מתבססת על קהילה רחבה בוגרת ותוססת של מעל למיליון חברים סביב העולם, מתוכם אלפי מפתחי על מוכשרים. מתוך שכך דרופל מתעדכנת יומיומית ברכיבים והרחבות ומאפשרת למנהל האתר ולמשתמש בו להעשיר  את חווית השימוש באתר.

רק תדמיין שהאתר שלך נבנה על בסיס של אלפי מתכנתים שעת עבודה שלהם זה כמו משכורת החודשית שלל שכיר ממצוע ותקבל מערכת לניהול תוכן מדהימה חדשנית ובועטת.

ככלל אנו ממליצים על מערכת דרופל לבניית כל אתר שהוא,בגלל היכולות על שהיא מפגינה, גדילתה המואצת והנוחות שבה.