ולמה אנחנו כ"כ אוהבים אותו?

 אנחנו אוהבים את גוגל כי הם רציניים, כל דקה מתחדשים, בעולם האינטרנט שכולם רוצים להיות בדף התוצאות הראשון בגוגל הם תמיד יודעים מי מבלף אותם ומיהו אתר אמיתי ודואגים להעניש את כל מי שמנסה לעבוד עליהם. ממש כמוהורים מחנכים, תהיה טוב ואנחנו נפרגן לך.

 

הטעות הנפוצה שכולם עושים על מנת להתחנף לגודל הוא לחזור על אותה מילה מאה פעמים בטקסט. אם יש לי אתר לבניית אתרים, יכולתי לכתוב בניית אתרים מאה פעמים ברצף ולחשוב שגוגל כאלו מטומטמים שהם יחשבו שאם כתבתי מאה פעמים בניית אתרים כנראה שאני ממש אבל ממש בונה אתרים טוב..

היום כשגוגל סורקת את המילים בדף, היא מתחשבת במילה שחוזרת על עצמה (בוריאציות שונות) 3 פעמים ולא יותר. היא גם יודעת לבדוק מה קריא לגולש ומה סתם גיבוב של מילים על מנת לקדם את הדף.

 

 

אז מה גוגל אוהב ואיך נגרום לו להתאהב בנו?

 

ראשית והכי חשוב- תכניסו תוכן איכותי, אמיתי וייחודי לאתר שלכם. כתבתי על כך רבות בקישור הזה.

(את רשימת ה keywordמילות מפתח) תוכלו  למצוא בחינם באתר של גוגל, כל שעליכם לעשות הוא להירשם לgoogle adwords, לכתוב מילה או  משפט שהם הנושא של המאמר שלכם ותקבלו דף של מילים שגוגל ממליץ לכם לשתול במאמר (בצורה מינימאלית!)

 

מי שמבטיח לכם שתגיעו לדף הראשון בגוגל- אל תעבדו איתו, אי אפשר להבטיח הבטחה שכזו אלא אם כן אתם משלמים הרבה מאוד כסף, וגם אז, אי אשפר להבטיח בוודאות.

ככל שיש יותר מתחרים בשוק שלכם באינטרנט, יהיה לכם קשה יותר להגיע לדף הראשון.

דאגו ללינקים נכנסים במיוחד מאתרים בעלי דירוג גבוה.

 

 

דבר איתנונספר לך איך ללקק לגוגל. הוא אוהב את זה
Image: